Novosti

Obilježen Dan sjećanja na žrtve Vukovara 1991. godine i Dan pada Vukovara

Uoči Dana sjećanja na žrtve Vukovara 1991. godine i Dana pada Vukovara, 18. studenoga, mještani Općine Tuhelj i načelnik  Mladen Hercigonja okupili su se na trgu u Tuhlju. Nakon minute šutnje i molitve za žrtve Vukovara, zapalili su lampione u čast Gradu heroju i svim stradalim i poginulim braniteljima u Domovinskom ratu.

Istog dana u 15:30 sati načelnik Općine Mladen Hercigonja i predsjednik Općinskog vijeća Robert Romić odali su počast žrtvama Vukovara i u Zelenjaku zajedno s delegacijom Krapinsko – zagorske županije, delegacijom gradova i općina te braniteljskih udruga, Ministarstva unutarnjih poslova, Ureda državne uprave u KZŽ i Vatrogasne zajednice KZŽ.

Napišite komentar

Općina Tuhelj
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.