Dan Općine Tuhelj i blagdan Velike Gospe 2018.

Obilježimo još jedan Dan Općine Tuhelj i blagdan Velike Gospe uz program koji smo za Vas pripremili.
Od 08.08.-15.08.2018. pripremili smo večer kulture na kojoj će se predstaviti pjesnici i slikari sa svojim djelima, Društvo vinogradara, vinara i prijatelja dobrog vina “TRS TUHELJ” povodom 20. godišnjice rada prezentirat će svoj rad, dobro raspoloženje i zabavu napravit će grupa VIGOR i ŠARMERI, djecu će uz pečenje kukuruza i face painting zabavljati mađioničar MAGIC VLADIMIR.
Prijaviti se možete s ekipom na tradicionalni turnir u Trstenom ili na kuhanje gulaša, možda kupiti domaći proizvod, vidjeti neki stari davno zaboravljeni zanat, a možda uživati u natjecanju konjskih zaprega.
Na dan Velike Gospe, zaštitnice Općine Tuhelj, svečana sveta misa s procesijom je u 11:00 sati, a zatim pučke zabave kod lovaca i vatrogasaca te tradicionalni vatromet u ponoć!
Dođite i dobro se zabavite!
Događanja po danima dan općine plakat 018
Napišite komentar
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.